Kaltura Media (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Domain
be: Дамен

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
