Kaltura Media (1.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Domain
cs: Doména

en: General
cs: Obecné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
