Kaltura Media (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Domain
eu: Domeinua

en: General
eu: Orokorra

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
