Kaltura Media (1.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Domain
ja: ドメイン

en: General
ja: 全般

en: Default value
ja: デフォルト値

en: @path is not a valid path.
ja: @path は適切なパスではありません。

en: Thumbnails location
ja: サムネイル保存先

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
ja: サムネイルは、ローカルで使用するためにプロバイダから取得されます。これはサムネイルを保存するディレクトリのURIです。

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
ja: リモートのサムネイルを {url} からダウンロードできませんでした。
