Kaltura Media (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Domain
km: ដែន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
