Kaltura Media (1.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: General
ku: گشتی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
