Kaltura Media (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Domain
fa: دامنه

en: General
fa: عمومی

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
