Kaltura Media (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Domain
sk: Doména

en: General
sk: Všeobecné

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
