Kaltura Media (1.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Domain
sl: Domena

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
