Kaltura Media (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: General
ta: பொது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
