Kaltura Media (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Domain
vi: Miền

en: General
vi: Tổng quát

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
