Kaltura Media (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Domain
az: Domen

en: General
az: Əsas

en: Default value
az: Standart qiymət

en: @path is not a valid path.
az: @path etibarlı yol deyil.

en: Thumbnails location
az: Miniatürlərin yeri

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
az: Yerli istifadə üçün miniatürlər provayderdən götürüləcək. Bu, onların yerləşdiriləcəyi kataloqun URI-dir.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
az: {url} ünvanından uzaq miniatürü endirmək mümkün olmadı.
