Kaltura Media (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: General
el: Γενικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
