Kaltura Media (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Domain
gl: Dominio

en: General
gl: Xeral

en: Default value
gl: Valor predefinido
