Kaltura Media (1.0.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Domain
lv: Domēns

en: General
lv: Galvenie

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
