Kaltura Media (1.0.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Domain
tr: Etki alanı

en: General
tr: Genel

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: @path is not a valid path.
tr: @path geçerli bir yol değil.
