Kaltura Media (1.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Domain
lt: Domenas

en: General
lt: Bendras

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
