Kaltura Media (1.0.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
