Kaltura Media (1.0.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Domain
ca: Domini

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Entry ID
ca: ID d'entrada
