Kaltura Media (1.0.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Domain
he: דומיין

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
