Kaltura Media (1.0.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Domain
hr: Domena

en: General
hr: Općenito

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
