Kamihaya CMS (1.19.0) - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: On
ne: माथि

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Category
ne: वर्ग

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: 1
ne: १

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Header Top Right
ne: हेडर माथि दायाँ

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
