Kamihaya CMS (1.20.0) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer

en: The email address %mail is not valid.
br: Anwiriek eo ar chomlec'h postel %mail.
