Kamihaya CMS (1.21.0) - en to ht translation catalogue (32 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Content type
ht: Tip kontni

en: file
ht: fichye

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
