Kamihaya CMS (all releases) - en to be translation catalogue (73 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: more
be: болей

en: On
be: На

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Tag
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Category
be: Катэгорыя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: file
be: файл

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Score
be: Адзнака

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: API Key
be: Ключ API

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Medium
be: Сярэдні

en: Start
be: Пачатак

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Color
be: Колер

en: Teaser List
be: Спіс тлумачэнняў

en: Profile
be: Профіль

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: People
be: Карыстальнікі

en: by
be: аўтар

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: @count hours
be: @count гдз

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: parent
be: бацькоўская

en: Promote to front page
be: Прасунуць на галоўную старонку

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: File download
be: Файл загружаецца

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Show as expanded
be: Паказваць разгорнутым

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
