Kamihaya CMS (1.30.0) - en to gu translation catalogue (58 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: more
gu: વધુ

en: On
gu: ચાલુ

en: view
gu: જુઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Condition
gu: શરત

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: People
gu: લોકો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: @count hours
gu: @count કલાકો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: 1
gu: ૧
