Kamihaya CMS (1.31.0) - en to af translation catalogue (57 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: On
af: Op

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Footer
af: Onderskrif

en: Score
af: Punt

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Color
af: Kleur

en: Profile
af: Profiel

en: Authored on
af: Geskep op

en: Greater than
af: Groter as

en: People
af: Mense

en: by
af: deur

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: parent
af: ouer

en: Promote to front page
af: Bevorder tot voorblad

en: - All -
af: - Alle -

en: Search form
af: Soekvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
