Kamihaya CMS (1.33.0) - en to az translation catalogue (101 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: more
az: daha çox

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Views
az: Görünüşlər

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: file
az: fayl

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Score
az: Hesab

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Medium
az: Orta

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Directory
az: Kataloq

en: Align
az: Sıralama

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Link text
az: Link mətni

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Hidden
az: Gizli

en: Messages
az: Mesajlar

en: author
az: müəllif

en: Fixed
az: Sabit

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: People
az: İnsan

en: Style
az: Stil

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Editor
az: Redaktor

en: parent
az: valideyn

en: Telephone
az: Telefon

en: Offset
az: Ofset

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Video file
az: Video fayl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Show as expanded
az: Genişlənmiş kimi göstərin
