Kamihaya CMS (1.33.0) - en to ka translation catalogue (75 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: file
ka: ფაილი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: Score
ka: ქულა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: Condition
ka: პირობა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: author
ka: ავტორი

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Style
ka: სტილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: by
ka: ავტორი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: parent
ka: მშობელი

en: - All -
ka: - ყველა -
