Kamihaya CMS (1.33.0) - en to sk translation catalogue (155 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: On
sk: Zapnúť

en: License
sk: Licencia

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: file
sk: súbor

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Score
sk: Skóre

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Textfield
sk: Textové pole

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Medium
sk: Stredná

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Directory
sk: Adresár

en: Example
sk: Príklad

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Color
sk: Farba

en: Logo URL
sk: URL adresa loga

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Teaser List
sk: Zoznam upútaviek

en: Operator
sk: Operátor

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Profile
sk: Profil

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Condition
sk: Podmienka

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Messages
sk: Správy

en: API key
sk: API kľúč

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: author
sk: autor

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: People
sk: Používatelia

en: Style
sk: Štýl

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Cart
sk: Košík

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Documents
sk: Dokumenty

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: by
sk: napísal

en: News
sk: Novinky

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Double
sk: Dupľa

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: @count minutes
sk: @count minút

en: @count hours
sk: @count hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: parent
sk: nadradený

en: Source code
sk: Zdrojový kód

en: Group Description
sk: Popis skupiny

en: Offset
sk: Ofset

en: Promote to front page
sk: Zobraziť na titulnej stránke

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Choose
sk: Vybrať

en: File download
sk: Prevzatie súboru

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Greater than or equal to
sk: Väčší alebo rovnaký ako

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Show as expanded
sk: Zobraziť ako rozbalené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Asc
sk: Vzostupne

en: @type field.
sk: @type pole.

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Product category
sk: Kategória produktov

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: @label tokens.
sk: @label tokeny.

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

en: Dialog title
sk: Názov dialógu

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
