Kamihaya CMS (1.39.0) - en to pa translation catalogue (28 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: by
pa: ਵਲੋਂ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: File download
pa: ਫਾਈਲ ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
