Kamihaya CMS (1.41.0) - en to ur translation catalogue (52 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: more
ur: مزید

en: On
ur: آن

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: File
ur: فائل

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Views
ur: ویوز

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: file
ur: فائل

en: Error
ur: خرابی

en: Block
ur: بلاک

en: Logo
ur: لوگو

en: Filter
ur: فلٹر

en: Color
ur: رنگ

en: Teaser List
ur: جھلکی کی فہرست

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Condition
ur: شرط

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
