Kamihaya CMS (1.42.0) - en to mn translation catalogue (68 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: file
mn: Файл

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Bottom
mn: Доод

en: User picture
mn: Хэрэглэгчийн зураг

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Empty
mn: Хоосон

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: People
mn: Хүмүүс

en: by
mn: аар
