Kamihaya CMS (1.43.0) - en to lt translation catalogue (159 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: License
lt: Licenzija

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: file
lt: failas

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Bottom
lt: Apačia

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: API Key
lt: API raktas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Price
lt: Kaina

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Address
lt: Adresas

en: Company
lt: Įmonė

en: Directory
lt: Katalogas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Position
lt: Pozicija

en: Latest
lt: Data

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Second
lt: Sekundė

en: author
lt: autorius

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: People
lt: Žmonės

en: Style
lt: Stilius

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: New
lt: Naujas

en: by
lt: pagal

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Above
lt: Virš

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: @count hours
lt: @count valandos

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: parent
lt: tėvas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Or
lt: Arba

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: color
lt: spalva

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: Cover
lt: Viršelis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: One time
lt: Vienas kartas

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
