Kamihaya CMS (1.45.0) - en to nn translation catalogue (64 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Read more
nn: Les meir

en: more
nn: meir

en: Quantity
nn: Mengd

en: On
nn: På

en: view
nn: vis

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Start Date
nn: Startdato

en: Price
nn: Pris

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Address
nn: Adresse

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Color
nn: Farge

en: Close
nn: Lukk

en: Hidden
nn: Skjult

en: Second
nn: Sekund

en: Empty
nn: Tom

en: Greater than
nn: Større enn

en: People
nn: Folk

en: Read More
nn: Les meir

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: Product
nn: Vare

en: by
nn: av

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Above
nn: Over

en: Group Description
nn: Beskriving av gruppe

en: Or
nn: Eller

en: Choose
nn: Vel

en: File download
nn: Filnedlasting

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
