Kamihaya CMS (1.46.0) - en to ku translation catalogue (59 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: view
ku: پیشاندان

en: Image
ku: وێنە

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Node
ku: گرێ

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: People
ku: خەڵک

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Promote to front page
ku: بینێئره‌ بۆ په‌ڕه‌ی سه‌ره‌کی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Or
ku: یان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Choose
ku: هەڵبژێرە

en: File download
ku: داگرتنی پەڕگە

en: color
ku: ڕه‌نگ

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
