Kamihaya CMS (1.48.0) - en to sq translation catalogue (51 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: view
sq: shfaq

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Medium
sq: Mesatar

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: Profile
sq: Profili

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: by
sq: nga

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Above
sq: Sipër

en: Promote to front page
sq: Vendose tek faqja qendrore

en: Or
sq: ose

en: File download
sq: Shkarkimi i file

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
