Kamihaya CMS (1.48.0) - en to sr translation catalogue (51 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Price
sr: Цена

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: Condition
sr: Услов

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Second
sr: Секунда

en: Cart
sr: Kopпa

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
