Kamihaya CMS (all releases) - en to ar translation catalogue (61 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Country
ar: الدولة

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Node
ar: العقدة

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Create
ar: أنشئ

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Never
ar: أبدا

en: Nodes
ar: العقد

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Media
ar: ميديا

en: Price
ar: السعر

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Address
ar: العنوان

en: Start
ar: البداية

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Color
ar: اللون

en: Operator
ar: العامل

en: Close
ar: إغلاق

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة

en: Task
ar: مهمة

en: Condition
ar: شرط

en: Limit
ar: حد

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Second
ar: الثانية

en: Fixed
ar: ثابت

en: Empty
ar: فارغ

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: People
ar: الأشخاص

en: Video
ar: فيديو

en: Product
ar: المنتج

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: New
ar: جديد

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Complete
ar: تام

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Add Page
ar: اضافة صفحة

en: No title
ar: لا يوجد عنوان

en: Or
ar: أو

en: - Select -
ar: - اختر -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Data value
ar: قيمة المُعطى

en: -Select-
ar: -اختر-

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date
