Kamihaya CMS (all releases) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Node
ast: Noyu

en: Create
ast: Crear

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Never
ast: Nunca

en: Nodes
ast: Noyos

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Close
ast: Zarrar

en: Empty
ast: Ermu

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: People
ast: Xente
