Kamihaya CMS (all releases) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Error
bs: Greška

en: Node
bs: Nod

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Address
bs: Adresa

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Color
bs: Boja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Second
bs: Sekunda

en: Tabs
bs: Tabovi

en: @count hours
bs: @count sati

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: No title
bs: Bez naslova

en: And
bs: I

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
