Kamihaya CMS (all releases) - en to et translation catalogue (96 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Quantity
et: Kogus

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Node
et: Postitus

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Create
et: Loo

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Nodes
et: Postitused

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: 1 day
et: 1 päev

en: Media
et: Meedia

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Price
et: Hind

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Address
et: Aadress

en: Start
et: Algus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Color
et: Värv

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Close
et: Sulge

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Task
et: Ülesanne

en: Condition
et: Tingimus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Limit
et: Limiit

en: Second
et: Sekund

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Empty
et: Tühi

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: People
et: Kasutajad

en: Product
et: Toode

en: Completed
et: Lõpetatud

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: by
et: postitas

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: 1 minute
et: 1 minut

en: @count minutes
et: @count minutit

en: @count hours
et: @count tundi

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Add Page
et: Lisa Lehekülg

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Or
et: Või

en: - Select -
et: - Vali -

en: And
et: Ja

en: Equal
et: Võrdne

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: Hide filter
et: Peida filter

en: @type field.
et: @type väli.

en: -Select-
et: -Vali-

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
