Kamihaya CMS (all releases) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Error
sq: Gabim

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Or
sq: ose
