Kamihaya CMS (all releases) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Read more
da: Læs mere

en: more
da: mere

en: Image
da: Billede

en: Error
da: Fejl

en: Create
da: Opret

en: Page
da: Side

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Token
da: Symbol

en: Greater than
da: Større end

en: by
da: af

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side
