Kamihaya CMS (all releases) - en to th translation catalogue (61 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Quantity
th: จำนวน

en: On
th: เปิด

en: Country
th: ประเทศ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Create
th: สร้าง

en: Logo
th: โลโก้

en: Off
th: ปิด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Media
th: สื่อ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Price
th: ราคา

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Address
th: ที่อยู่

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Color
th: สี

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Close
th: ปิด

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Limit
th: จำกัด

en: Greater than
th: มากกว่า

en: People
th: บุคคล

en: Video
th: วีดีโอ

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: by
th: โดย

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Complete
th: เสร็จ

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Product list
th: เรียงลำดับรูปสินค้า

en: -Select-
th: -เลือก-

en: First page
th: หน้าแรก
