Kamihaya CMS (1.51.0) - en to el translation catalogue (151 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: more
el: περισσότερα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: Tag
el: Ετικέτα

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Create
el: Δημιουργία

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: File not found.
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε.

en: All
el: Όλες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Off
el: Κλειστό

en: Never
el: Ποτέ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Medium
el: Μέσο

en: Media
el: Μέσα

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Price
el: Tιμή

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Company
el: Εταιρία

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Align
el: Στοίχιση

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Color
el: Χρώμα

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Teaser List
el: Προβολή Λίστας σύντομης μορφής

en: Operator
el: Τελεστής

en: Position
el: Θέση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Gender
el: Γένος

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Limit
el: Όριο

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Empty
el: Κενό

en: Greater than
el: Μεγαλύτερο του

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: People
el: Χρήστες

en: Style
el: Στυλ

en: Cart
el: Καλάθι

en: Product
el: Προϊόν

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: New
el: Δημιουργία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: by
el: από

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 5 hours
el: 5 ώρες

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Above
el: Από πάνω

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Source code
el: Πηγαίος κώδικας

en: Add Page
el: Προσθήκη Σελίδας

en: Promote to front page
el: Προβιβασμός σε αρχική σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Or
el: Ή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: File download
el: Λήψη αρχείου

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: color
el: χρώμα

en: Input type
el: Τύπος εισόδου

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Show as expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: The email address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση email %mail δεν είναι έγκυρη.

en: Folder ID
el: Αναγνωριστικός αριθμός Φακέλου

en: @type field.
el: πεδίο @type.

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: -Select-
el: -Επιλέξτε-

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
