Kamihaya CMS (1.51.0) - en to et translation catalogue (179 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: License
et: Litsents

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Category
et: Kategooria

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Views
et: Vaated

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Create
et: Loo

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Score
et: Tulemus

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Nodes
et: Postitused

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: 1 day
et: 1 päev

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Price
et: Hind

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Address
et: Aadress

en: Company
et: Asutus

en: Directory
et: Kataloog

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Align
et: Joondus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Color
et: Värv

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Position
et: Asukoht

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Task
et: Ülesanne

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Condition
et: Tingimus

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Hidden
et: Peidetud

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Limit
et: Limiit

en: Second
et: Sekund

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Empty
et: Tühi

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: People
et: Kasutajad

en: Style
et: Stiil

en: Cart
et: Ostukorv

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Document
et: Dokument

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: by
et: postitas

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Above
et: Üleval

en: 1 minute
et: 1 minut

en: @count minutes
et: @count minutit

en: @count hours
et: @count tundi

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Editor
et: Redaktor

en: Source code
et: Lähtekood

en: Telephone
et: Telefon

en: Add Page
et: Lisa Lehekülg

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Or
et: Või

en: - Select -
et: - Vali -

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: color
et: värv

en: Thumbnail image
et: Pisipilt

en: Video file
et: Video fail

en: And
et: Ja

en: Compact
et: Kompaktne

en: Equal
et: Võrdne

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Show as expanded
et: Näita avatuna

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: Row class
et: Rea klass

en: Hide filter
et: Peida filter

en: @type field.
et: @type väli.

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: -Select-
et: -Vali-

en: Last page
et: Viimane leht

en: Button label
et: Nupu silt

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
