Kamihaya CMS (1.51.0) - en to hy translation catalogue (60 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Second
hy: Վարկյան

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Left
hy: Ձախ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Show as expanded
hy: Ցույց տալ բացված վիճակում

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
