Kamihaya CMS (1.53.0) - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: People
lo: ຄົນ

en: @count hours
lo: @count ຊົ່ວໂມງ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
