Kamihaya CMS (1.54.0) - en to ast translation catalogue (66 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Text
ast: Testu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: file
ast: ficheru

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Never
ast: Nunca

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Nodes
ast: Noyos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Medium
ast: Mediu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Profile
ast: Perfil

en: Close
ast: Zarrar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Empty
ast: Ermu

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: People
ast: Xente
